Ozonowanie pomieszczeń

Użycie kamerą termowizyjną plus wykrywanie wilgoci jest zawsze darmowe podczas kontroli zagrzybienia i jakości powietrza. Nikt nie oferuje więcej!
Obszar usług: Trójmiasto oraz miasta w obrębie 200 km od Gdańska.

Jak działa proces usuwania zapachów chemicznych za pomocą ozonatora?

Używamy przemysłowych generatorów ozonu, aby trwale usunąć nieprzyjemne zapachy w Twoim domu lub biurze bez użycia środków chemicznych.

To doskonały pomysł na odświeżenie Twojego domu lub przed sprzedażą nieruchomości. Cały dom będzie pachniał świeżo i czysto dla twojej rodziny, przyjaciół i kupujących.

Twój dom lub biuro będzie pachniało świeżością i czystością po usunięciu zapachów z twojego domu. Proces ten usunie nieprzyjemne zapachy z tkanin, mebli, zasłon, dywanów, kanałów wentylacyjnych, klimatyzacji.

  • Zalecamy wykonanie ozonowania co 3 miesiące. Nasz 6-godzinny zabieg to zazwyczaj wszystko, czego potrzebujesz, aby dać swojemu domowi czysty, świeży zapach.
  • Nie ma innych chemicznych procesów, które pozwoliłyby bezpiecznie usunąć nieprzyjemne zapachy.
  • Jeśli szukasz rozwiązania do usuwania nieprzyjemnych zapachów zamiast zamaskować je odświeżaczem powietrza, ozonowanie jest dla Ciebie.
  • Jak będzie pachniał mój dom, kiedy proces się zakończy? Czy wiesz, że gdy wieszasz swoje ubrania na zewnątrz, aby wyschły, to świeży, czysty zapach pozostały to zapach ozonu. Twój domowy dom będzie pachniał tak, jak świeże powietrze po burzy.